Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Nowe produkty

 • KOMIN DAMSKI (poj.)
 • CHUSTA DAMSKA CH 161
  CHUSTA DAMSKA CH 161

  CHUSTA DAMSKA CH 161/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 166
  CHUSTA DAMSKA CH 166

  CHUSTA DAMSKA CH 166/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 168
  CHUSTA DAMSKA CH 168

  CHUSTA DAMSKA CH 168/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 165
  CHUSTA DAMSKA CH 165

  CHUSTA DAMSKA CH 165/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 167
  CHUSTA DAMSKA CH 167

  CHUSTA DAMSKA CH 167/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 162
  CHUSTA DAMSKA CH 162

  CHUSTA DAMSKA CH 162/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt
 • CHUSTA DAMSKA CH 149
  CHUSTA DAMSKA CH 149

  CHUSTA DAMSKA CH 149/ HURTOWNIA SZALIKÓW MAXA PAKOWANA PO 12 SZTUK, MIX...

  3,62€ per szt

Dostawcy

Brak dostawców

ZAŁOŻENIA OGÓLNE:

 1. Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży towarów przez sklep internetowy BRUNO ROSSI MAXA SZALIKI, zwany dalej Sklepem. Obowiązuje od dnia 14.03.2011 roku.
 2. Zamówienie w sklepie internetowym BRUNO ROSSI MAXA SZALIKI może złożyć prowadząca działalność gospodarczą lub osoba prawna (firma), zwana dalej „Klientem”.
 3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Sklepu. Złożenie zamówienia na produkty promocyjne jest równoznaczne z akceptacją postanowież Regulaminu Promocji.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.02.2011 roku.

PRODUKTY:

 1. Wszystkie ceny podane w ofercie to ceny jednostkowe netto (tj. cena netto za jedną sztukę towaru).
 2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie Sklepu w ciągu dnia, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Sklep zastrzega sobie też wycofanie wybranych towarów z oferty z powodu ich braku na stanie lub innych przyczyn.
 4. Wszystkie informacji związane z produktami, włącznie z ich zdjęciem, znajdujące się w Sklepie są chronione prawami autorskimi.
 5. Produkty przedstawione na zdjęciach w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić od stanu faktycznego np. odcieniem koloru. Sklep nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej między faktycznym wyglądem produktów a obrazem wyświetlanym na monitorze Klienta.

 

 

ZAMÓWIENIE:

 1. Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową. Minimalna ilość zamówienia na dany towar to jedno opakowanie zbiorcze, zdefiniowane przy każdym produkcie. 
 2. Zamówienia w sklepie można składać na kilka sposobów, tj. przez internet 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, lub telefonicznie.
 3. Do poprawnego zamówienia koniecznie jest podanie przez kupującego dokładnej nazwy firmy odbiorcy, dokładnego adresu siedziby firmy, dokładnego adresu dostawy towaru, numeru NIP, numeru telefonu komórkowego lub stacjonarnego oraz adresu email. Pierwsze zamówienie od nowego klienta realizujemy wyłącznie po otrzymaniu przelewu zaliczki 10% kwoty pobrania, reszta kwoty za pobraniem. Kolejne zamówienia będą realizowane według Państwa wyboru (przelew lub za pobraniem).
 4. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 5. Od chwili wysłania towaru klient nie może anulować zamówienia.

 

 

PŁATNOŚCI:

Dostępne formy płatności:

PAYPAL

przy odbiorze: należność pobiera kurier,

przelewem bankowym na konto złotówkowe. W tym przypadku czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Dane do przelewu:      

MAXA SZALIKI MAŁGORZATA LUBAS

ul. Lechonia 26/17

42-229 Częstochowa

NIP: 57323446350

Nazwa banku:  Bank Zachodni WBK S.A.

Nr konto: PL 98 1090 1694 0000 0001 2303 7272

(Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres mailowy: maxaszaliki@gmail.com

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI:

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski lub za granicę za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska.


Koszt dostawy: wysyłka gratis od 500 PLN netto, poniżej 500 PLN netto doliczamy 32 PLN. Powyższy koszt wysyłki obowiązuje tylko na terenie Polski. 

 1. Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki.
 2. Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu.
 3. Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.
 5. W wyjątkowych okolicznościach mogąc ulec zmienie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.
 6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
 7. W przypadku gdy przesyłka jest uszkodzona, należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Przyjęcie przez Klienta przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznicznego.

  REKLAMACJA: maxaszaliki@gmail.com

  1. Sklep przyjmuje reklamacje do 7 dni od daty otrzymania przez Klienta paczki. Przed wysyłką reklamacji prosimy o zgłoszenie informacji na adres email maxaszaliki@gmail.com
  2. W przypadku gdy przesyłka jest uszkodzona, należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Przyjęcie przez Klienta przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznicznego.
  3. Reklamacje zostaną uwzględnione w ciągu 14 dni od daty ich wpłynęcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Jeżeli będzie to niemożliwe z powodu wyczerpania zapasów, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru w ciągu 5 dni lub zaoferujemy inny towar dostępny w ofercie.
  4. Klient odsyła reklamowany towar Pocztą Polską na własny koszt. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Po uznaniu reklamacji koszt wysyłki zareklamowanego towaru zostanie zwrócony. W przypadku większych przesyłek prosimy o kontakt przed wysyłką.
   
   

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

  1. Sklep jest zobowiązany do ochrony danych osobowych klientów.
  2. Każdy Klient ma prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych, a także usunięcia ich z bazy danych Sklepu.
   
   
   
  Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!

Design and code by XOWORKS.COM and WYGRAF